VÝKUP A KOMISE
Výkup zboží a komisní prodej

Pokud máte doma motorkářskou výbavu, nebo motooblečení, které již nenosíte, nebo vám perfektně nesedí a zbytečně vám doma zabírají místo, můžete nám je nabídnout k výkupu, nebo do komisního prodeje.

 

VÝKUP ZBOŽÍ

V případě, že nám zboží nabídnete za velmi nízkou cenu, můžeme ho od vás přímo na místě odkoupit a vyplatit vám peníze hned na ruku. Také je možný výkup protiúčtem, vše je na dohodě.

V případě zájmu můžete nepotřebné motooblečení rovnou přinést a na místě se dohodneme. Pokud nebudete s nabídnutou cenou za výkup souhlasit, můžete využít pro vás cenově výhodnější komisní prodej.

Pro víc informací můžete zaslat nezávazně na náš e-mail monika@motosekac.com fotografie s dotazem k nacenění vašeho zboží. Co nejdříve vám odpovíme a uděláme přibližnou cenovou nabídku. Pak se můžete rozhodnout, jestli nabídky využijete.

 

PŘÍJEM ZBOŽÍ DO BAZARU

NABÍZÍME NEJVÝHODNĚJŠÍ FORMU KOMISNÍHO PRODEJE - ZDARMA A BEZ ZÁVAZKŮ

Jak to funguje:

Když nám do komise svěříte své motooblečení, nebo výbavu na motorku (helma, kombinéza, boty, atd.), nabídneme je v našem obchodě a na našem e-shopu dalším motorkářům. Sami si určíte částku (případně poradíme), kterou za věc požadujete a my si k ní přidáme dle uvážení provizi, případně se na ceně dohodneme. Vše je vždy na vzájemné domluvě při předání věci do komisního prodeje.

Příjem zboží do bazaru   Komisní prodej moto oblečení

Dostanete od nás originál smlouvy o komisním prodeji a po uskutečněném prodeji dostanete peníze na ruku, nebo vám je můžeme poslat na váš účet. O případném prodeji vás budeme hned informovat pomocí sms, nebo emailu.

Zboží u nás můžete mít vystavené například do konce příštího roku, nebo déle, podle dohody a to zdarma. V případě zájmu, se smlouva dá prodloužit.

V případě, že budete mít mezitím jiného zájemce, můžete ho poslat k nám, kde si může zboží pohodlně vyzkoušet. Nebo si zboží můžete vzít kdykoliv zpět a to bez jakýchkoliv poplatků.

Nic u nás nebudete platit, vše je pro prodávající vždy zdarma.

Žádné poplatky, ani za tzv. skladné si neúčtujeme. 

 

Jak nám můžete zboží předat:

- osobně v Brně - zboží můžete přinést k nám na naši prodejnu na adrese Tilhonova 8, Brno-Slatina, kdykoliv v pracovní dny od 11.00 do 18.00 hodin. Na místě dohodneme ceny a předáme vám potvrzenou smlouvu o komisním prodeji.    

Prodejna Motosekáč   Prodejna   Obchod Motosekáč  

 

- zaslat jako balík Českou poštou, nebo jakoukoliv jinou přepravní společností na naši adresu: Motosekáč, Tilhonova 287/8, 627 00 Brno-Slatina. K balíku si prosím vytiskněte a přiložte vyplněnou smlouvu o komisním prodeji, ke stažení zde. Po obdržení zboží vás budeme kontaktovat, pokud si nebudete jistí s cenou, můžeme se případně dohodnout. Následně vám pošleme emailem potvrzenou smlouvu o komisním prodeji. Hned jak se zboží prodá, peníze vám zašleme na váš účet a budeme vás informovat.

   Balík

 

(Další informace viz odkaz  Zákon o obstarání prodeje věci )

 

Bezpečnost:

V případě, našeho neúmyslného poškození, nebo dojde-li k odcizení vašeho předmětu, vyplatíme vám finanční odškodnění.

Dbáme na to, pokud se vaše zboží neprodá, abyste jej dostali ve stejném stavu, ve kterém jste nám ho svěřili do komisního prodeje.

 

Do komise nyní přijímáme:

Jakékoliv oblečení, výbavu, nebo doplňky pro malé i velké motorkáře a motorkářky. Přilby, kombinézy, boty, bundy, chrániče, batohy, brašny, doplňky a ostatní výbavu.

Vše co přinesete může být jak nové, tak nošené, i s drobnými chybami či známkami nošení. Mělo by však být funkční a čisté, nejlépe vyprané. 

Cedulky, doklady o zakoupení a originální obaly jsou výhodou, zaručují lepší cenu při prodeji, ale nejsou podmínkou.

 

Veškeré zboží nabízíme i na našem e-shopu, abychom oslovili větší množství motorkářů. Máme placenou reklamu a inzerujeme i na www.motorkari.cz

O zboží je stále velký zájem, dobře se prodává (měsíčně prodáme 80 až 150 věcí).

Pokud máte zájem dát k nám zboží do komise, můžete jej k nám rovnou přinést každý pracovní den kdykoliv mezi 11.00 a 18.00 hod, nebo poslat poštou, budeme se těšit.

 

 

Pro jakékoliv další informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. 774 142 132, nebo nám napište, na dotazy rádi odpovíme.
 Napiště nám
 

TOPlist