Co je u nás nového?
06.02.2019
CHCETE ROZJET SVŮJ MOTOSEKÁČ ?
Bydlíte ve velkém městě a chcete rozjet svůj Motosekáč?   Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu.Minimální investice, žádná konkurence, poh... číst celé
18.01.2019
MOTOSEKÁČ MÁ OCHRANNOU ZNÁMKU
A je to doma. MOTOSEKÁČ MÁ OCHRANNOU ZNÁMKU. Motosekáč vždycky byl a bude jen jeden, největší bazar s moto-oblečením v ČR. V budoucnu plánujeme víc p... číst celé
05.10.2018
MOTOSEKÁČ NA MOTOSRAZECH
Letos byl Motosekáč hrdým partnerem devíti motosrazů, kde jsme si to s váma užili se vším všudy.   Těšíme se na vás zase příští rok      číst celé
Zobrazit všechny novinky


 

  1. Úvod
  2. VÝKUP A KOMISE
Výkup zboží a komisní prodej

Pokud máte doma motorkářskou výbavu, nebo motooblečení, které již nenosíte, nebo vám perfektně nesedí a zbytečně vám doma zabírají místo, můžete nám je nabídnout k výkupu, nebo do komisního prodeje.

 

VÝKUP ZBOŽÍ

V případě, že nám zboží nabídnete za velmi nízkou cenu, můžeme ho od vás přímo na místě odkoupit a vyplatit vám peníze hned na ruku. Také je možný výkup protiúčtem, vše je na dohodě.

V případě zájmu můžete nepotřebné motooblečení rovnou přinést a na místě se dohodneme. Pokud nebudete s nabídnutou cenou za výkup souhlasit, můžete využít pro vás cenově výhodnější komisní prodej.

Pro víc informací můžete zaslat nezávazně na náš e-mail monika@motosekac.com fotografie s dotazem k nacenění vašeho zboží. Co nejdříve vám odpovíme a uděláme přibližnou cenovou nabídku. Pak se můžete rozhodnout, jestli nabídky využijete.

 

PŘÍJEM ZBOŽÍ DO BAZARU

NABÍZÍME NEJVÝHODNĚJŠÍ FORMU KOMISNÍHO PRODEJE - ZDARMA A BEZ ZÁVAZKŮ

Jak to funguje:

Když nám do komise svěříte své motooblečení, nebo výbavu na motorku (helma, kombinéza, boty, atd.), nabídneme je v našem obchodě a na našem e-shopu dalším motorkářům. Sami si určíte částku (případně poradíme), kterou za věc požadujete a my si k ní přidáme dle uvážení provizi, případně se na ceně dohodneme. Vše je vždy na vzájemné domluvě při předání věci do komisního prodeje.

Příjem zboží do bazaru   Komisní prodej moto oblečení

Dostanete od nás originál smlouvy o komisním prodeji a po uskutečněném prodeji dostanete peníze na ruku, nebo vám je můžeme poslat na váš účet. O případném prodeji vás budeme hned informovat pomocí sms, nebo emailu.

Zboží u nás můžete mít vystavené například do konce příštího roku, nebo déle, podle dohody a to zdarma. V případě zájmu, se smlouva dá prodloužit.

V případě, že budete mít mezitím jiného zájemce, můžete ho poslat k nám, kde si může zboží pohodlně vyzkoušet. Nebo si zboží můžete vzít kdykoliv zpět a to bez jakýchkoliv poplatků.

Nic u nás nebudete platit, vše je pro prodávající vždy zdarma.

Žádné poplatky, ani za tzv. skladné si neúčtujeme. 

 

Jak nám můžete zboží předat:

- osobně v Brně - zboží můžete přinést k nám na naši prodejnu na adrese Tilhonova 8, Brno-Slatina, kdykoliv v pracovní dny od 11.00 do 18.00 hodin. Na místě dohodneme ceny a předáme vám potvrzenou smlouvu o komisním prodeji.    

Prodejna Motosekáč   Prodejna   Obchod Motosekáč  

 

- zaslat jako balík Českou poštou, nebo jakoukoliv jinou přepravní společností (po předchozí dohodě) na naši adresu: Motosekáč, Tilhonova 287/8, 627 00 Brno-Slatina. K balíku si prosím vytiskněte a přiložte vyplněnou smlouvu o komisním prodeji, ke stažení zde. Po obdržení zboží vás budeme kontaktovat, pokud si nebudete jistí s cenou, můžeme vám poradit a dohodnout se. Následně vám pošleme emailem potvrzenou smlouvu o komisním prodeji. Hned jak se zboží prodá, peníze vám zašleme na váš účet a budeme vás informovat.

   Balík

 

(Další informace viz odkaz  Zákon o obstarání prodeje věci )

 

Bezpečnost:

V případě, našeho neúmyslného poškození, nebo dojde-li k odcizení vašeho předmětu, vyplatíme vám finanční odškodnění ve vámi uvedené hodnotě.

Dbáme na to, pokud se vaše zboží neprodá, abyste jej dostali ve stejném stavu, ve kterém jste nám ho svěřili do komisního prodeje.

 

Do komise nyní přijímáme:

Jakékoliv oblečení, výbavu, nebo doplňky pro malé i velké motorkáře a motorkářky. Přilby, kombinézy, boty, bundy, chrániče, batohy, brašny, doplňky a ostatní výbavu.

Vše co přinesete může být jak nové, tak nošené, i s drobnými chybami či známkami nošení. Mělo by však být funkční a čisté, nejlépe vyprané. 

Cedulky, doklady o zakoupení a originální obaly jsou výhodou, zaručují lepší cenu při prodeji, ale nejsou podmínkou.

 

Veškeré zboží nabízíme i na našem e-shopu, abychom oslovili větší množství motorkářů. Máme placenou reklamu a inzerujeme i na www.motorkari.cz

O zboží je stále velký zájem, dobře se prodává (měsíčně prodáme 80 až 150 věcí).

Pokud máte zájem dát k nám zboží do komise, můžete jej k nám rovnou přinést kterýkoliv pracovní den kdykoliv mezi 11.00 a 18.00 hod, nebo po dohodě poslat poštou.

 

 

Pro jakékoliv další informace nás neváhejte kdykoliv kontaktovat na tel. 774 142 132, nebo nám napište, na dotazy rádi odpovíme.
 Napiště nám
 

TOPlist

Novinky z našeho blogu

Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
14.06.2019 Spolupráce
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce. číst celé
Povinná výbava motocyklu
Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 1.10.2018 najdete v našem článku... číst celé
Péče o helmu
Péče o helmu
Jak šetrně čistit helmu a jak o ni pečovat? Tipy a rady jak na jednotlivé části helmy se dozvíte v našem článku. číst celé
Jak trénovat krizové brzdění
Jak trénovat krizové brzdění
Brzdění je umění, které je pro motorkáře bezpochyby nejdůležitější. Máme pro vás několik obecných rad a tipů, jak si můžete sami natrénovat krizové br... číst celé
 
 
      
 
 
Za každý nákup nad 2 000 Kč v naší kamenné prodejně od nás dostanete slevu 15% na servis vašeho miláčka v super Motoservisu v Brně a s platností jeden rok.

O NÁS

Jsme největší kamenný obchod a e-shop s převážně nošeným motorkářským oblečením a výbavou pro motorkáře v ČR.

Až za polovinu běžné ceny u nás nakoupíte kvalitní značkové motooblečení, na které poskytujeme záruku.

Všechno zboží máme skladem přímo v našem obchodě.

Zboží se nám stále obměňuje a téměř denně vystavujeme nové zboží, které nám nosí převážně sami motorkáři.

Jsme obchod, kde můžete bezstarostně prodat svoje motorkářské oblečení, které nepotřebujete.

KONTAKT
Logo
Tilhonova 8, Brno
Monika
Monika
Otevřeno: Po - Pá 11 - 17
© Copyright 2013 Motosekáč ® Všechna práva vyhrazena.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.