VŠE O NÁKUPU » Vrácení zboží a reklamace
Vrácení zboží a reklamace

COKOLIV NÁM MŮŽETE DO 14-ti DNŮ BEZ PROBLÉMŮ ZASE VRÁTIT ZPĚT. 

Pokud vám nebude objednané zboží sedět, stačí zaslat zpět na naši adresu. Není potřeba vyplňovat žádné formuláře, stačí jen poslat zpět. Hned jak se nám zboží vrátí, zašleme vám peníze na váš účet.

 

Odstoupení od smlouvy

Garantujeme 14-ti denní záruku na vrácení peněz bez udání důvodu.

Aby pro vás bylo nakupování v e-shopu opravdu bez rizika, řídíme se zákonem 367/2000 Sb. a poskytujeme 14-tidenní záruku vrácení peněz v případě nespokojenosti.

Podmínky vrácení peněz

  • zboží musí být ve stejném stavu jako bylo kupujícím převzato

  • zákazník musí odeslat zásilku do 14 dnů od obdržení zboží zpět na adresu, ze které bylo zboží odesláno

  • přiložit k zásilce daňový doklad zaslaný společně se zbožím, popř. jeho kopii

Po obdržení a zkontrolování vráceného zboží, vás budeme informovat a bude vám obratem zaslána zpět částka za zakoupené zboží na váš účet.

 

Postup při vrácení či výměně zboží

  • informujte nás prosím co nejdříve telefonicky, nebo e-mailem
  • zboží zašlete jako doporučený balík (ne na dobírku) na adresu, ze které bylo zboží odesláno
  • do balíku prosím přiložte kromě dokladu i napsané číslo vašeho účtu, kam máme peníze poslat
  • je-li zboží v pořádku, obratem vám peníze vrátíme
  • peníze budou vráceny pouze za zboží, ne za poštovné
  • náklady spojené s vrácením, nebo vyměňováním zboží nese v plné výši kupující

 

REKLAMACE

U POUŽITÉHO ZBOŽÍ POSKYTUJEME ZÁRUKU PRO UPLATNĚNÍ PRÁV Z VAD 12 MĚSÍCŮ A U NOVÉHO ZBOŽÍ 24 MĚSÍCŮ. 

Reklamace budou vyřízeny v souladu s právním řádem ČR a to nejpozději do 30 dnů od obdržení reklamace (zásilky). Veškeré reklamace musí být bezodkladně uplatněny, a to telefonicky, případně e-mailem.

Zákazník je povinen předložit spolu s vadným výrobkem také doklad o zaplacení. Záruka se nevztahuje na vady způsobené nesprávným používáním výrobku. To znamená, že se vztahuje pouze na zjevné vady zboží. V případě zjištění oprávněné reklamace bude vrácena cena zboží. Do této částky se nezapočítává cena poštovného. V případě neoprávněné reklamace bude zboží zasláno zákazníkovi zpět na náklady zákazníka.

Vaši reklamaci vyřídíme co nejrychleji, nejpozději do 30 dnů od jejího vzniku.

Zakoupil-li kupující použitou věc, byla její cena snížena způsobem, který odpovídá snížení výkonnosti či kvality, tedy předchozímu použití věci. Věc tedy odpovídá smlouvě, na základě které byla prodána. Prodávající neodpovídá za vady odpovídající opotřebení, které měla věc již v době prodeje. U věcí prodávaných za nižší ceny prodávající neodpovídal za vady, pro které byla nižší cena sjednána. Odpovědnost prodávajícího za vady se vztahuje pouze k vadám, které mělo zboží v době převzetí kupujícím – tedy standardně v době koupě. Vyskytne-li se vada v prvních šesti měsících po převzetí zboží, uplatňuje se zákonná domněnka, že vada existovala v době převzetí zboží.

Záruka, kterou poskytujeme na použité zboží se nevztahuje na opotřebení, které předmětné zboží vykazovalo již ke dni prodeje.