• Štítky blogu
Blog
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
14.06.2019 Spolupráce
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce. číst celé
Povinná výbava motocyklu Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 1.10.2018 najdete v našem článku... číst celé
Péče o helmu Péče o helmu
Jak šetrně čistit helmu a jak o ni pečovat? Tipy a rady jak na jednotlivé části helmy se dozvíte v našem článku. číst celé
Zobrazit všechny články


 

Péče o helmu

Péče o helmu
Pravidelně čistěte skořepinu helmy vlažnou mýdlovou vodou a hadříkem z mikrovláken. Helmu nesušte u zdrojů nadměrného tepla, po usušení povrch přeleštěte měkkým hadříkem. Vyhýbejte se kontaktu s rozpouštědly, barvami, lepidly a pohonnými hmotami.


Pravidelně čistěte plexi vlažnou mýdlovou vodou a měkkým hadříkem, nebo k tomu určeným čistícím přípravkem. Plexi otřete do sucha měkkou látkou nebo čistou utěrkou. Nepoužívejte polish, čistič oken ani žádná rozpouštědla, tyto přípravky mohou poškodit povrchovou vrstvu plexi a narušit její povrch.


Vyjímatelné lícnice a interiér a vyperte ve vlažné vodě jemným saponátem (ideální je například dětský šampon na vlasy). Důkladně interiér vymáchejte, vymačkejte vodu a nechte jej pomalu vyschnout. Nepoužívejte pračku ani ždímačku!

Pokud interiér helmy a lícnice nelze vyndat, použijte vlažnou mýdlovou vodu a vnitřek helmy očistěte houbičkou. Potom vnitřek properte čistou vodou a nechte pomalu usušit.
 

 

Líbil se článek? Sdílejte ho s přáteli