Jak vybrat oblečení a výbavu

Jen to správné motorkářské oblečení vám zajistí životně důležitou bezpečnost a dostatek pohodlí pro to, aby jste si ježdění mohli maximálně užít. Jaké materiály se při výrobě moto oblečení používají, je lepší kůže nebo textil? A jak vybrat správnou velikost? V našich článcích vám přinášíme spoustu rad a tipů, jak si vybrat to správné oblečení přesně pro vás.

Jak vybrat oblečení na motorku

Výběr správného materiálu je prvním důležitým krokem při koupi moto oblečení. Všechno se odvíjí od toho, na jakou motorku, k jakému stylu jízdy a na jak četné použití má oblečení sloužit. S tím správným oblečením se budete při každé jízdě na motorce cítit skvěle za každého počasí.

celý článek

Jak vybrat helmu

Správně vybraná helma vám může zachránit život. Mnoho z nás, už tady na začátku, udělá velkou chybu a pořídí si nevhodný typ případně velikost helmy. Máme pro vás několik rad, tipů a informací, jak nejlépe vybrat tu pravou helmu pro vás.

celý článek

Textil nebo kůže?

Oblečení a helmy k bezpečnosti zásadním způsobem přispívají. Kožené i textilní motooblečení má svá pro i proti. Kůže se vyznačuje lepšími oděruvzdornými vlastnosti a tak při pádu ve vysokých rychlostech v tomto směru poskytuje větší ochranu.

celý článek

Materiály

Přehled nejčastěji používaných speciálních materiálu při výrobě motorkářského oblečení. Představujeme vám moderní materiály, které jsou oděruvzdorné, které vás ochrání před rozmary počasí a zároveň nechají vaše tělo dýchat.

celý článek