O NÁS » Jak to začlo
Jak to žačlo?

Takhle :-)

 

Začátek Motosekáče

 

Asi čtyři roky zpátky jsem chtěla prodat svoje moto kalhoty a s údivem jsem zjistila, že žádný bazar, kam bych mohla kalhoty prodat, u nás prostě není. Takže jsem dostala nápad :-) Přišly měsíce zvažování, odhodlávání a vstřebávání informací, až jsem se rozhodla, že do toho půjdu, ať to stojí co to stojí. 

 

Začala jsem pracovat na webu a v srpnu 2013 jsem si pronajala malý obchodní prostor v Králově Poli v Brně. Doma jsem nám sebrala všechno naše oblečení, ve kterém jsme jezdili a rozvěsila ho po obchodě tak, aby to vypadalo, že je tam toho fakt hodně.

 

Takhle to začalo   Začátky obchodu

 

Ano všichni se mi smáli a dělali si ze mě srandu. Nikdo tomu nevěřil, že bez kapitálu a investic do reklamy to rozjedu. Jasně, peníze jsem neměla, ale odhodlání ano. Protože jsem měla jiné zaměstnání, obchod jsem mohla otevřít jen na 3,5 hodiny denně a přes rok lítala z práce do práce. Usilovně jsem přitom vytvářela web a budoucí e-shop. Motosekac.com tak na podzim 2013 slavnostně vstoupil na český internetový trh.

 

Výloha bez cedule

 

Motosekáč začal nějaké peníze vydělávat až tak za necelý rok, protože tam nikdo nechodil, takže jedna práce platila tu druhou. Postupně se ale o mě začali motorkáři dozvídat a nosit oblečení do komise. Zboží pomalu přibývalo a bylo veseleji.

 

Obchod s motooblečním

 

Celou dobu mi v obchodě pomáhal můj parťák.

   Můj parťák

 

Jak se začalo trošku dařit, nechala jsem si udělat krásnou velkou ceduli nad obchod a koupila Viktora.

 

Velká nová cedule nad obchodem   Viktor

 

Usilovná práce na webu i po večerech doma pokračovala a zájem motorkářů o obchod se zvyšoval. Víkendy jsem trávila na motorce a motorkářskému světu jsem propadávala čím dál víc.

 

Moje motorka

 

Před stěhováním obchodu   Zaplněno zbožím

 

Po pár měsících se nám obchod zaplnil zbožím víc, ulici nám rozkopali a částečně uzavřeli. Tak jsem se rozhodla (i kvůli špatnému parkování) pro lepší a větší prostor s perfektním parkováním.

V září 2014 jsem Motosekáč přestěhovala na místo, kde je teď a udělala jsem dobře.

 

Nový Motosekáč   Po přestěhování   Nový obchod   

Stěhování Motosekáče   Stěhování   Stěhování do nového obchodu

Nový Motosekáč

 

Po přestěhování pár měsíců trvalo, než se v novém obchodě někdo objevil a než si zákazníci zvykli na změnu adresy. Ale pak se začalo dařit. Sice pomalu a o to jistěji. Po nějaké době, jsem se rozhodla, buď všechno nebo nic, napůl to dál dělat nejde. Původní práci jsem nenávratně opustila a začla se naplno věnovat jen Motosekáči, celé dny.

Splnila jsem si sen, na splátky koupila novou motorku a byla šťastná, že dělám práci která mě baví, má smysl a ještě souvisí s motorkama.

 

Moje nová motorka   Jsem šťastná

 

K Viktorovi přibyl ještě Rýša a spolu s mým parťákem hlídají obchod :-) 

Rýša   Parťák

 

No a dva a půl roku později po přestěhování, se podařilo Motosekáč zaplnit zbožím. Většina věcí je v komisi přímo od motorkářů. A pořád nosí a posílají věci a my jsme za to rádi. Zboží není nikdy dost a tak Motosekáč pořád roste.

 

Motosekáč roste 

 

Plný Motosekáč s motooblečením

 

Nyní máme v obchodě přes 600 věcí a spoustu spokojených zákazníků, kteří u nás výhodně nakoupili. Zboží se nám tu hodně otáčí a už velká spousta motorkářů u nás bezstarostně a úspěšně prodala svoje motooblečení, nebo výbavu. 

 

Naše filozofie

Poctivý a férový přístup k prodávajícím i kupujícím, profesionálně poskytované služby a spokojení zákazníci.

Při výkupu, nebo komisním prodeji nabízíme maximálně jednoduché a výhodné podmínky a vždy se s každým dohodneme.

Ke každému kusu zboží se snažíme přidat co nejvíce informací, fotek a co nejnižší možnou cenu. Každý kus poctivě přeměřujeme, aby jste mohli poznat, jak vám bude oblečení sedět.

Klademe důraz na kvalitu. Při příjmu zboží upřednostňujeme velmi kvalitní a značkové oblečení. Přijímáme zboží pouze takové, které je čisté a zachovalé, pouze v dobrém stavu a splňuje bezpečnostní normy. Staromódní a zastaralé zboží vůbec nebereme.

 

 

Svou práci miluji, neustále na sobě a na rozvoji obchodu pracuji na 200% a věřím v jeho velkou budoucnost.

 

 


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

Odvaha je cesta k úspěchu
PetanB
16.02.2017 22:20
img img
Re: Odvaha je cesta k úspěchu
Monika
17.02.2017 12:06
Gratulace
Potok
16.02.2017 19:14
img img
Re: Gratulace
Monika
16.02.2017 19:22