Co je u nás nového?
06.02.2019
CHCETE ROZJET SVŮJ MOTOSEKÁČ ?
Bydlíte ve velkém městě a chcete rozjet svůj Motosekáč?   Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu.Minimální investice, žádná konkurence, poh... číst celé
18.01.2019
MOTOSEKÁČ MÁ OCHRANNOU ZNÁMKU
A je to doma. MOTOSEKÁČ MÁ OCHRANNOU ZNÁMKU. Motosekáč vždycky byl a bude jen jeden, největší bazar s moto-oblečením v ČR. V budoucnu plánujeme víc p... číst celé
05.10.2018
MOTOSEKÁČ NA MOTOSRAZECH
Letos byl Motosekáč hrdým partnerem devíti motosrazů, kde jsme si to s váma užili se vším všudy.   Těšíme se na vás zase příští rok      číst celé
Zobrazit všechny novinky


 

  1. Úvod
  2. O NÁS
  3. Jak to začlo
Jak to žačlo?

Takhle :-)

 

Začátek Motosekáče

 

Asi čtyři roky zpátky jsem chtěla prodat svoje moto kalhoty a s údivem jsem zjistila, že žádný bazar, kam bych mohla kalhoty prodat, u nás prostě není. Takže jsem dostala nápad :-) Přišly měsíce zvažování, odhodlávání a vstřebávání informací, až jsem se rozhodla, že do toho půjdu, ať to stojí co to stojí. 

 

Začala jsem pracovat na webu a v srpnu 2013 jsem si pronajala malý obchodní prostor v Králově Poli v Brně. Doma jsem nám sebrala všechno naše oblečení, ve kterém jsme jezdili a rozvěsila ho po obchodě tak, aby to vypadalo, že je tam toho fakt hodně.

 

Takhle to začalo   Začátky obchodu

 

Ano všichni se mi smáli a dělali si ze mě srandu. Nikdo tomu nevěřil, že bez kapitálu a investic do reklamy to rozjedu. Jasně, peníze jsem neměla, ale odhodlání ano. Protože jsem měla jiné zaměstnání, obchod jsem mohla otevřít jen na 3,5 hodiny denně a přes rok lítala z práce do práce. Usilovně jsem přitom vytvářela web a budoucí e-shop. Motosekac.com tak na podzim 2013 slavnostně vstoupil na český internetový trh.

 

Výloha bez cedule

 

Motosekáč začal nějaké peníze vydělávat až tak za necelý rok, protože tam nikdo nechodil, takže jedna práce platila tu druhou. Postupně se ale o mě začali motorkáři dozvídat a nosit oblečení do komise. Zboží pomalu přibývalo a bylo veseleji.

 

Obchod s motooblečním

 

Celou dobu mi v obchodě pomáhal můj parťák.

   Můj parťák

 

Jak se začalo trošku dařit, nechala jsem si udělat krásnou velkou ceduli nad obchod a koupila Viktora.

 

Velká nová cedule nad obchodem   Viktor

 

Usilovná práce na webu i po večerech doma pokračovala a zájem motorkářů o obchod se zvyšoval. Víkendy jsem trávila na motorce a motorkářskému světu jsem propadávala čím dál víc.

 

Moje motorka

 

Před stěhováním obchodu   Zaplněno zbožím

 

Po pár měsících se nám obchod zaplnil zbožím víc, ulici nám rozkopali a částečně uzavřeli. Tak jsem se rozhodla (i kvůli špatnému parkování) pro lepší a větší prostor s perfektním parkováním.

V září 2014 jsem Motosekáč přestěhovala na místo, kde je teď a udělala jsem dobře.

 

Nový Motosekáč   Po přestěhování   Nový obchod   

Stěhování Motosekáče   Stěhování   Stěhování do nového obchodu

Nový Motosekáč

 

Po přestěhování pár měsíců trvalo, než se v novém obchodě někdo objevil a než si zákazníci zvykli na změnu adresy. Ale pak se začalo dařit. Sice pomalu a o to jistěji. Po nějaké době, jsem se rozhodla, buď všechno nebo nic, napůl to dál dělat nejde. Původní práci jsem nenávratně opustila a začla se naplno věnovat jen Motosekáči, celé dny.

Splnila jsem si sen, na splátky koupila novou motorku a byla šťastná, že dělám práci která mě baví, má smysl a ještě souvisí s motorkama.

 

Moje nová motorka   Jsem šťastná

 

K Viktorovi přibyl ještě Rýša a spolu s mým parťákem hlídají obchod :-) 

Rýša   Parťák

 

No a dva a půl roku později po přestěhování, se podařilo Motosekáč zaplnit zbožím. Většina věcí je v komisi přímo od motorkářů. A pořád nosí a posílají věci a my jsme za to rádi. Zboží není nikdy dost a tak Motosekáč pořád roste.

 

Motosekáč roste 

 

Plný Motosekáč s motooblečením

 

Nyní máme v obchodě přes 800 věcí a spoustu spokojených zákazníků, kteří u nás výhodně nakoupili. Zboží se nám tu hodně otáčí a už velká spousta motorkářů u nás bezstarostně a úspěšně prodala svoje motooblečení, nebo výbavu. 

 

Naše filozofie

Poctivý a férový přístup k prodávajícím i kupujícím, profesionálně poskytované služby a spokojení zákazníci.

Při výkupu, nebo komisním prodeji nabízíme maximálně jednoduché a výhodné podmínky a vždy se s každým dohodneme.

Ke každému kusu zboží se snažíme přidat co nejvíce informací, fotek a co nejnižší možnou cenu. Každý kus poctivě přeměřujeme, aby jste mohli poznat, jak vám bude oblečení sedět.

Klademe důraz na kvalitu. Při příjmu zboží upřednostňujeme velmi kvalitní a značkové oblečení. Přijímáme zboží pouze takové, které je čisté a zachovalé, pouze v dobrém stavu a splňuje bezpečnostní normy. Staromódní a zastaralé zboží vůbec nebereme.

 

 

Svou práci miluji, neustále na sobě a na rozvoji obchodu pracuji na 200% a věřím v jeho velkou budoucnost.

 

 

Novinky z našeho blogu

Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
14.06.2019 Spolupráce
Chceš mít svůj vlastní Motosekáč ?
Nabízíme možnost spolupráce formou franchisingu. Minimální investice, žádná konkurence, pohodová práce. číst celé
Povinná výbava motocyklu
Povinná výbava motocyklu
Tak, jako existuje povinná výbava pro automobily, je rovněž nutná výbava i pro motocykly. Víc aktuálních informací od 1.10.2018 najdete v našem článku... číst celé
Péče o helmu
Péče o helmu
Jak šetrně čistit helmu a jak o ni pečovat? Tipy a rady jak na jednotlivé části helmy se dozvíte v našem článku. číst celé
Jak trénovat krizové brzdění
Jak trénovat krizové brzdění
Brzdění je umění, které je pro motorkáře bezpochyby nejdůležitější. Máme pro vás několik obecných rad a tipů, jak si můžete sami natrénovat krizové br... číst celé
 
 
      
 
 
Za každý nákup nad 2 000 Kč v naší kamenné prodejně od nás dostanete slevu 15% na servis vašeho miláčka v super Motoservisu v Brně a s platností jeden rok.

O NÁS

Jsme největší kamenný obchod a e-shop s převážně nošeným motorkářským oblečením a výbavou pro motorkáře v ČR.

Až za polovinu běžné ceny u nás nakoupíte kvalitní značkové motooblečení, na které poskytujeme záruku.

Všechno zboží máme skladem přímo v našem obchodě.

Zboží se nám stále obměňuje a téměř denně vystavujeme nové zboží, které nám nosí převážně sami motorkáři.

Jsme obchod, kde můžete bezstarostně prodat svoje motorkářské oblečení, které nepotřebujete.

KONTAKT
Logo
Tilhonova 8, Brno
Monika
Monika
Otevřeno: Po - Pá 11 - 18
© Copyright 2013 Motosekáč ® Všechna práva vyhrazena.
 
Zpracování osobních údajů můžete ovlivnit úpravou svých preferencí ochrany soukromí.